Esenyalı Şubemiz

Özel Diş Polikliniği Esenyalı - Pendik

img

Özel Diş polikliniği Esenyali – Pendik şubemiz Diş Tedavilerinde uzman Doktorlarımız ile hizmetinizde. İstanbul Pendik Esenyalı kliniğimiz sizi acısız ve huzurlu bir ortamda tedavi etmek vede sağlıklı dişlere özlediğiniz bir gülüşe kavuşturmak için herzaman hazır bekliyor.

Diş Polikliniği istanbul Esenyalı

Diş rahatsızlıkları hayat konforumuzu doğrudan olumlu yada olumsuz etkilemektedir. Yaşanılan diş  problemlerine karşılık uygulanan doğru bir diş tedavisi uzun yıllar boyunca konforlu ve sağlıklı yaşam sürmenizi sağlar.

En iyi diş tedavileri istanbulda ancak en iyi diş hekimleri yani alanında uzman diş hekimleri ve en iyi diş polikliklerin de yapılabilmektedir. 

Özel Fatih Diş Esenyalı Polikliniği olarak dental alanda gerek kullanılan ekipman ve cihazlarda gerekse uzmanlardan kurulu kadromuz ile en iyi diş tedavilerini en iyi poliklinik koşullarında alanında en iyi olan diş hekimleri tarafından yapılmaktadır.

Esenyalı subemiz ; 1 adet Pediatrik (Çocuk Diş) Üniti, 6 adet Yetişkin Diş Üniti olmak üzere toplam 7 adet Diş Ünitemiz, Panoramik Röntgen Cihazımız vb. yenilikçi ve teknolojik cihazlarımız ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

img